Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

All-Star Game

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH GRACZY I KIBICÓW LIGI LETNIEJ DO GŁOSOWANIA
głosowanie trwa od 26-ego lipca do 2-tego sierpnia do 0.00

Instrukcja głosowania:

Wypełniamy formularz wpisując swoje dane oraz wybierając z podanej niżej listy po 10 uczestników z Północy i Południa, którzy naszym zdaniem powinni wystąpić w Meczu Gwiazd Osw Summer League. Podajemy pierwszą piątkę: 3 zawodników obwodowych i 2 zawodników podkoszowych. Pozostałych graczy rezerwowych wybieracie bez względu na pozycję (może być nawet 5 centrów). Na samym końcu wybieramy dwóch graczy spoza listy, również bez względu na pozycje. Pamiętajcie, że głosowanie na 11 i 12 zawodnika jest opcjonalne! Najlepiej głosować według poniższego wzoru (Bardzo ważne jest aby oddzielić pierwszą piątkę od drugiej przerwą). Nominacje do Meczu Gwiazd otrzyma 12 zawodników z każdej drużyny z największą liczbą głosów. Wypełniony formularz trafi na naszą skrzynkę pocztową: allstargameoswsl@gmail.com . Niepoprawnie wypełniony formularz będzie nieuznany. Proszę o dokładne nazwiska graczy inaczej głosy będą nieuznane.
Wzór:

Północ:
1 – obwodowy
2 – obwodowy
3 – obwodowy
4 – podkoszowy
5 – podkoszowy

6 – dowolny
7 – dowolny
8 – dowolny
9 – dowolny
10 – dowolny

11 – dowolny/spoza listy
12 – dowolny/spoza listy

Południe:
1 – obwodowy
2 – obwodowy
3 – obwodowy
4 – podkoszowy
5 – podkoszowy

6 – dowolny
7 – dowolny
8 – dowolny
9 – dowolny
10 – dowolny

11 – dowolny/spoza listy
12 – dowolny/spoza listy

Lista nominowanych:

Północ

Rozgrywający/obrońcy/niscy skrzydłowi:

1. Krzysztof Chmielarz (ZBW Zeefdruk)
2. Łukasz Wojciechowski (ZBW Zeefdruk)
3. Marcin Pławucki (ZBW Zeefdruk)
4. Piotr Karolak (Czarnuchy)
5. Błażej Pawlik (Czarnuchy)
6. Mikołaj Serbakowski (Czarnuchy)
7. Borys Klimek (Penguins)
8. Michał Misiek (Penguins)
9. Marcin Gawroński (Gramy Mecza)
10. Szymon Świtalski (Gramy Mecza)
11. Wojciech Gawroński (Gramy Mecza)
12. Jan Krzywda (West Coast Team)
13. Wojtek Śmiechowski (Juta Monster)
14. Filip Junyszek (Juta Monster)
15. Piotr Brodala (MVP’s Nasz Rynek)
16. Szymon Szlachta (MVP’s Nasz Rynek)
17. Mateusz Karasiński (MVP’s Nasz Rynek)
18. Piotr Łuczak (MVP’s Nasz Rynek)
19. Maciej Raszewski (MVP’s Nasz Rynek)
20. Michał Molenda (Gąsiory Marakesh)
21. Patryk Baraniak (Gąsiory Marakesh)
22. Grzegorz Zając (Gąsiory Marakesh)
23. Kacper Cieplik (VLR)
24. Rafał Sołtysiak (VLR)
25. Mariusz Lisiak (Kaboom)
26. Łukasz Kiełtyka (Kaboom)
27. Bartosz Sztukowski (Kaboom)
28. Mariusz Koterba (Łyse Konie)
29. Igor Sieroń (Łyse Konie)
30. Bartosz Drobina (Łyse Konie)
31. Mikołaj Kaźmierczak (Łyse Konie)

Silni skrzydłowi/centrzy:

32. Krzysztof Czelusta (ZBW Zeefdruk)
33. Wojtek Karolak (Czarnuchy)
34. Piotr Nytko (Penguins)
35. Adrian Szczuraszek (Penguins)
36. Kuba Kasprzak (West Coast Team)
37. Tobiasz Szcześniak (West Coast Team)
38. Adam Kaczmarzyk (Juta Monster)
39. Tomek Zyber (Juta Monster)
40. Damian Kałowski (MVP’s Nasz Rynek)
41. Jakub Cicharzewski (MVP’s Nasz Rynek)
42. Marcin Zając (Gąsiory Marakesh)
43. Przemysław Galewski (VLR)
44. Łukasz Ptak (VLR)
45. Mikołaj Gomółka (Kaboom)

Południe:

Rozgrywający/obrońcy/niscy skrzydłowi:

1. Krzysztof Spała (Cleveland)
2. Mikołaj Spała (Cleveland)
3. Mateusz Zębski (Cleveland)
4. Marcin Kałowski (Cleveland)
5. Marcin Maj (Los Kabinos)
6. Mikołaj Michalak (Los Kabinos)
7. Tomasz Roszak (Los Kabinos)
8. Jakub Kowalski (Rodzina Corleone)
9. Bartosz Marcinczak (Rodzina Corleone)
10. Patryk Michaś (Looney Squad)
11. Daniel Wawrzyniak (Atom Hiroshima)
12. Patryk Pankowiak (Atom Hiroshima)
13. Daniel Krakowski (Atom Hiroshima)
14. Robert Bieganek (Limana&Trampki)
15. Bartosz Plejsner (Limana&Trampki)
16. Przemysław Łęcki (Limana&Trampki)
17. Michał Kajewski (PBO)
18. Andrzej Chlasta (Władcy Obręczy)
19. Kacper Juszczak (Władcy Obręczy)
20. Kuba Garbarczyk (Władcy Obręczy)
21. Maciej Roszak (Władcy Obręczy)
22. Marcin Dymała (BBS)
23. Tomasz Stańkiewicz (BBS)
24. Paweł Hybiak (BBS)
25. Łukasz Skupiński (Sprinterzy)
26. Marek Torz (Sprinterzy)
27. Paweł Olejnik (Sprinterzy)
28. Maciej Kajewski (Czeczenia)
29. Mateusz Koralewski (Czeczenia)
30. Michał Zagórski (Czeczenia)

Silni skrzydłowi/centrzy:

31. Patryk Cebulski (Cleveland)
32. Aleksander Lisiecki (Los Kabinos)
33. Tomasz Radzik (Los Kabinos)
34. Michał Kośmieja (Rodzina Corleone)
35. Mikołaj Gilarski (Looney Squad)
36. Robert Bieganek (Limana&Trampki)
37. Przemysław Wilczura (Limana&Trampki)
38. Szymon Matuszewski (Limana&Trampki
39. Jacek Smarsz (PBO)
40. Piotr Głodas (PBO)
41. Dawid Jacyno (Władcy Obręczy)
42. Bartosz Perz (BBS)
43. Maciej Rostalski (BBS)
44. Marcin Gruszka (Sprinterzy)
45. Łukasz Jasik (Czeczenia)

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość