This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

«

cze
11

Podsumowanie I tygodnia OSW SL (1.06-10.06)

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek. Niestety pogoda, EURO 2012 i lenistwo niektórych zespołów spowodowały, że nie mam za dużo roboty przy opracowywaniu tego podsumowania.

Zacznijmy od grupy 1:

Rozegrane spotkania:
LT-LK 87-102 (Aleksander Lisiecki) <- MVP
Atom-RC 55-102 (Jakub Kowalski)
LS-Cleveland 86-101 (Mikołaj Spała)

Cleveland-LT 102-65 (Krzysztof Spała)
RC-LS 59-102 (Bartosz Snela)

LK-Cleveland 62-101 (Mikołaj Spała)
Atom-LS 68-101 (Patryk Michaś)

Cleveland jako jedyny zespół rozegrał komplet zaplanowanych spotkań. Wszystkie mecze wygrał w sposób przekonujący. Wzmocnienie w postaci Krzysztofa Spały przynosi wymierne skutki. Wszystkie zespoły rozegrały minimum dwa spotkania. Z pozycji underdoga mogą zaatakować Looney Squad, którzy mają przed sobą kluczowe pojedynki z LK i LT.

Grupa 2:

Rozegrane mecze:

Czarnuchy-ZBW Zeefdruk 85-101 (Krzysztof Chmielarz)
Penguins-WCT 101-55 (Borys Klimek)

Gramy Mecza-Penguins 101-72 (Marcin Gawroński)
WCT-Czarnuchy 52-101 (Piotr Karolak)

Kilka meczów było rozpoczętych, ale pogoda nie pozwoliła na ich dokończenie. Kluczową wygraną odnieśli Gramy Mecza nad Pingwinami co może popsuć plany tych drugich o ataku na dywizje A. W meczu na szczycie lepsi okazali się brązowi medaliści z poprzedniego sezonu!

Grupa 3:

Rozegrane mecze:

BBS-Czeczenia 101-83 (Bartosz Perz)

Sprinterzy-WO 73-101 (Kacper Juszczak)

Najmniej aktywna grupa z całej stawki. Jakakolwiek ocena tej grupy mija się z celem ze względu na zbyt małą ilośc spotkań rozegranych między zainteresowanymi zespołami.

Grupa 4:

Rozegrane Mecze:

Juta Monster-MVP’s NR 102-99 (Adam Kaczmarzyk) -> inauguracja

Łyse Konie-Kaboom 91-101 (Mariusz Lisiak)
VLR-Juta Monster 87-102 (Tomasz Zyber)

MVP’s NR-Łyse Konie 101-80 (Piotr Łuczak)
Kaboom-VLR 59-101 (Przemek Galewski)

VLR-Gąsiory Marakesh 101-80 (Łukasz Ptak)

Zgodnie z oczekiwaniami sporo chaosu może wprowadzić postawa ekipy z Radłowa, która jest solidnie wzmocniona w tym sezonie. Ich pojedynek z MVP’s NR będzie decydował o awansie do dywizji A… nie można jednak zapominać o Gąsiorach, którzy się jeszcze nie rozkręcili. Wszyscy będą wyczekiwać porażki mistrzów, ponieważ hasło „bij mistrza” obowiązuje równiez u nas!

Puchar Naszego Rynku:
Rozgrywki w Pucharze muszą się rozpocząć od dokończenia półfinałów z poprzedniej edycji. Jeden z nich został już rozstrzygnięty. BBS dość nieoczekiwanie rozprawili się z Cleveland 101-93 tym samym awansując do drugiego finału w przeciągu 3 lat. Ich przeciwnik zostanie wyłoniony z drugiej pary PBO-ZBW.

Drużyna tygodnia: Cleveland
Jako jedyny zespół rozegrał w odpowiedniej kolejności wszystkie trzy spotkania dodatkowo odnosząc przekonujące zwycięstwa w każdej z nich. Nie dołączyli do nich jeszcze wszyscy zawodnicy co sprawia, że będą tylko silniejsi. Wzorowy start pokazuje, że zasługują na pierwsze wyróżnienie

Zawodnik tygodnia: Adam Kaczmarzyk
Wybór był między nim, Piotrem Łuczakiem, a Mikołajem Spałą, który jako jedyny zgarnął dwa wyróżnienia. Jednak oba były w jednostronnych pojedynkach. „Łaciaty” kapitalnie zaprezentował się podczas inauguracji, a w meczu z ŁK dostał wyróżnienie. Jednak to Monstery mają bilans 2-0, a Adam musiał w pewnym momencie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby samemu zagwarantować zwycięstwo Monsterom. 49 punktów oraz eval 66 świadczą o dominacji tego zawodnika w inauguracyjnym meczu.

Dodaj komentarz