Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

«

cze
11

Podsumowanie I tygodnia OSW SL (1.06-10.06)

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek. Niestety pogoda, EURO 2012 i lenistwo niektórych zespołów spowodowały, że nie mam za dużo roboty przy opracowywaniu tego podsumowania.

Zacznijmy od grupy 1:

Rozegrane spotkania:
LT-LK 87-102 (Aleksander Lisiecki) <- MVP
Atom-RC 55-102 (Jakub Kowalski)
LS-Cleveland 86-101 (Mikołaj Spała)

Cleveland-LT 102-65 (Krzysztof Spała)
RC-LS 59-102 (Bartosz Snela)

LK-Cleveland 62-101 (Mikołaj Spała)
Atom-LS 68-101 (Patryk Michaś)

Cleveland jako jedyny zespół rozegrał komplet zaplanowanych spotkań. Wszystkie mecze wygrał w sposób przekonujący. Wzmocnienie w postaci Krzysztofa Spały przynosi wymierne skutki. Wszystkie zespoły rozegrały minimum dwa spotkania. Z pozycji underdoga mogą zaatakować Looney Squad, którzy mają przed sobą kluczowe pojedynki z LK i LT.

Grupa 2:

Rozegrane mecze:

Czarnuchy-ZBW Zeefdruk 85-101 (Krzysztof Chmielarz)
Penguins-WCT 101-55 (Borys Klimek)

Gramy Mecza-Penguins 101-72 (Marcin Gawroński)
WCT-Czarnuchy 52-101 (Piotr Karolak)

Kilka meczów było rozpoczętych, ale pogoda nie pozwoliła na ich dokończenie. Kluczową wygraną odnieśli Gramy Mecza nad Pingwinami co może popsuć plany tych drugich o ataku na dywizje A. W meczu na szczycie lepsi okazali się brązowi medaliści z poprzedniego sezonu!

Grupa 3:

Rozegrane mecze:

BBS-Czeczenia 101-83 (Bartosz Perz)

Sprinterzy-WO 73-101 (Kacper Juszczak)

Najmniej aktywna grupa z całej stawki. Jakakolwiek ocena tej grupy mija się z celem ze względu na zbyt małą ilośc spotkań rozegranych między zainteresowanymi zespołami.

Grupa 4:

Rozegrane Mecze:

Juta Monster-MVP’s NR 102-99 (Adam Kaczmarzyk) -> inauguracja

Łyse Konie-Kaboom 91-101 (Mariusz Lisiak)
VLR-Juta Monster 87-102 (Tomasz Zyber)

MVP’s NR-Łyse Konie 101-80 (Piotr Łuczak)
Kaboom-VLR 59-101 (Przemek Galewski)

VLR-Gąsiory Marakesh 101-80 (Łukasz Ptak)

Zgodnie z oczekiwaniami sporo chaosu może wprowadzić postawa ekipy z Radłowa, która jest solidnie wzmocniona w tym sezonie. Ich pojedynek z MVP’s NR będzie decydował o awansie do dywizji A… nie można jednak zapominać o Gąsiorach, którzy się jeszcze nie rozkręcili. Wszyscy będą wyczekiwać porażki mistrzów, ponieważ hasło „bij mistrza” obowiązuje równiez u nas!

Puchar Naszego Rynku:
Rozgrywki w Pucharze muszą się rozpocząć od dokończenia półfinałów z poprzedniej edycji. Jeden z nich został już rozstrzygnięty. BBS dość nieoczekiwanie rozprawili się z Cleveland 101-93 tym samym awansując do drugiego finału w przeciągu 3 lat. Ich przeciwnik zostanie wyłoniony z drugiej pary PBO-ZBW.

Drużyna tygodnia: Cleveland
Jako jedyny zespół rozegrał w odpowiedniej kolejności wszystkie trzy spotkania dodatkowo odnosząc przekonujące zwycięstwa w każdej z nich. Nie dołączyli do nich jeszcze wszyscy zawodnicy co sprawia, że będą tylko silniejsi. Wzorowy start pokazuje, że zasługują na pierwsze wyróżnienie

Zawodnik tygodnia: Adam Kaczmarzyk
Wybór był między nim, Piotrem Łuczakiem, a Mikołajem Spałą, który jako jedyny zgarnął dwa wyróżnienia. Jednak oba były w jednostronnych pojedynkach. „Łaciaty” kapitalnie zaprezentował się podczas inauguracji, a w meczu z ŁK dostał wyróżnienie. Jednak to Monstery mają bilans 2-0, a Adam musiał w pewnym momencie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby samemu zagwarantować zwycięstwo Monsterom. 49 punktów oraz eval 66 świadczą o dominacji tego zawodnika w inauguracyjnym meczu.

Dodaj komentarz